KOZJEK JURE

evropski prvak - posamezno

BORČNIK ALEŠ

evropski prvak - hitrostno zbijanje

CHIRAT GREGORY & POYET FREDERIC

evropska prvaka - dvojice

CHIRAT ALEXANDRE & MICOUD JEREMY

evropska prvaka - štafeta

GRATTAPAGLIA LUIGI

evropski prvak - natančno zbijanje

BRUZZONE EMANUELE

evropski prvak - igra v krog

   
   

Fleš novice  

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
   

GTranslate  

Slovenian English French German Italian Spanish
   
   

Statistika obiska  

40.9%United States United States
27.2%Slovenia Slovenia
6%India India
4.5%Canada Canada
3%France France
1.5%Brazil Brazil
1.5%Rwanda Rwanda
1.5%Turkey Turkey
1.5%Philippines Philippines
1.5%Romania Romania

Yesterday: 1
This Week: 9
Last Week: 20
This Month: 46
Last Month: 102
Total: 17046
   

Evropski prvaki

Podrobnosti

HITROSTNO ZBIJANJE - TIRO PROGRESSIVO

1994 - Zagreb ITA LORIS MERET
1996 - Saint Vulbas FRA FREDERIC MAUGIRON
1998 - Saluzzo FRA FREDERIC MAUGIRON
2000 - Saint Chamond HR ANTE PAPAK
2002 - Grude FRA SEBASTIEN GRAIL
2004 - Chiavasso ITA MARCO ZIRALDO
2006 - Rijeka FRA SEBASTIEN GRAIL
2008 - Savigliano FRA FABIEN AMAR
2010 - Tivat ITA MARCO ZIRALDO
2012 - Pazin HR LEO BRNIĆ
2014 - Koper Slo ALEŠ BORČNIK

NATANČNO ZBIJANJE - TIRO DI PRECISIONE

1994 - Zagreb HR DINKO BEAKOVIĆ
1996 - Saint Vulbas SLO UROŠ VEHAR
1998 - Saluzzo FRA BRUNO PERRAS
2000 - Saint Chamond CH GERARD PIGNONE
2002 - Grude FRA XAVIER MAJOREL
2004 - Chiavasso SLO DAMJAN SOFRONIEVSKI
2006 - Rijeka BIH MARKICA DODIG
2008 - Savigliano LUX JORIS GILLET
2010 - Tivat SLO DAVOR JANŽIČ
2012 - Pazin FRA ROMAIN GARCIA
2014 - Koper ITA LUIGI GRATTAPAGLIA

 POSAMEZNO - INDIVIDUALE

1998 - Saluzzo HR BOJAN NOVAK
2000 - Saint Chamond ITA DOMENICO MOMETTO
2002 - Grude ITA CARLO BALLABENE
2004 - Chiavasso FRA BRUNO PERRAS
2006 - Rijeka HR DRAŽEN PUNIŠ
2008 - Savigliano FRA ROMAIN GARCIA
2010 - Tivat HR GIANFRANCO SANTORO
2012 - Pazin HR ANTE GRANČIĆ
2014 - Koper SLO JURE KOZJEK

 KROG - COMBINATO

1998 - Saluzzo MON CHRISTOPHE ROSSELLO
2000 - Saint Chamond ITA PIERO AMERIO
2002 - Grude FRA SEBASTIEN GRAIL
2004 - Chiavasso MON ERIC LOTTO
2006 - Rijeka SLO DAVOR JANŽIČ
2008 - Savigliano MON ERIC LOTTO
2010 - Tivat FRA FABRICE LA POSTA
2012 - Pazin ITA EMANUELE BRUZZONE
2014 - Koper ITA EMANUELE BRUZZONE

DVOJICE - COPPIA

1998 - Saluzzo ITA CARLO BALLABENE - MARIO SUINI
2000 - Saint Chamond ITA CARLO BALLABENE - PIERO AMERIO
2002 - Grude ITA CARLO BALLABENE - PIERO AMERIO
2004 - Chiavasso ITA CARLO BALLABENE - DOMENICO MOMETTO
2006 - Rijeka FRA XAVIER MAJOREL - FREDERIC POYET
2008 - Savigliano ITA DENIS PAUTASSI - SIMONE NARI
2010 - Tivat SLO DAVOR JANŽIČ - DEJAN TONEJC
2012 - Pazin SLO DAVOR JANŽIČ - JURE KOZJEK
2014 - Koper FRA GREGORY CHIRAT - FREDERIC POYET

ŠTAFETA - STAFFETTA

2004 - Chiavasso FRA STEPHANE PINGEON - SEBASTIEN GRAIL
2006 - Rijeka FRA FABIEN AMAR - SEBASTIEN GRAIL
2008 - Savigliano FRA FABIEN AMAR - JEREMY MICOUD
2010 - Tivat FRA FABIEN AMAR - PATRICK ALCARAZ
2012 - Pazin ITA MAURO ROGGERO - EMANUELE FERRERO
2014 - Koper
ALEXANDER CHIRAT - JEREMY MICOUD

 

MOŠTVENO - LE SQUADRE

1994 - Zagreb FRA Bruno Perras, Emmanuel Bilon, Philippe Gerland, Gerard Condro
1996 - Saint Vulbas ITA Piero Amerio, Carlo Ballabene, Simone Nari, Walter Bonino
   
   
   
   
   
   
Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank
© Balinarska Zveza Slovenije