KOZJEK JURE

evropski prvak - posamezno

BORČNIK ALEŠ

evropski prvak - hitrostno zbijanje

CHIRAT GREGORY & POYET FREDERIC

evropska prvaka - dvojice

CHIRAT ALEXANDRE & MICOUD JEREMY

evropska prvaka - štafeta

GRATTAPAGLIA LUIGI

evropski prvak - natančno zbijanje

BRUZZONE EMANUELE

evropski prvak - igra v krog

   
   

Fleš novice  

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
   

GTranslate  

Slovenian English French German Italian Spanish
   
   

Statistika obiska  

42.8%United States United States
26.1%Slovenia Slovenia
4.7%Australia Australia
4.7%France France
4.7%Russian Federation Russian Federation
2.3%Pakistan Pakistan
2.3%Japan Japan
2.3%European Union European Union
2.3%India India
2.3%Canada Canada

Today: 1
Yesterday: 3
This Week: 6
Last Week: 15
This Month: 27
Last Month: 49
Total: 17135
   

Posamezno

Podrobnosti

PREDTEKMOVANJE

SKUPINA 1

1. krog

  • Marčelja (CRO) - Biersteker (NED) 13-0
  • Grubišić (BiH) - Lyubimov (RUS) 13-2

2. krog

  • Marčelja (CRO) - Grubišič (BiH) 13-2
  • Biersteker (NED) - Lyubimov (RUS) 11-10

Repasaž: Grubišić (BiH) - Biersteker (NED) 13-7

1. Marčelja (CRO) --- 2. Grubišić (BIH)


SKUPINA 2

1. krog

  • Domok (SVK) - Pautassi (ITA) 2-13
  • Guillen (ESP) - Petković M. (MNE) 4-13
  • Laugier (MON) - prost

2. krog

  • Laugier (MON) - Petković M. (MNE) 7-6
  • Guillen (ESP) - Domok (SVK) 13-4
  • Pautassi (ITA) - prost

3. krog

  • Pautassi (ITA) - Laugier (MON) 10-7
  • Petković M. (MNE) - Guillen (ESP) 13-8
  • Domok (SVK) - izpadel

Repasaž: Laugier (MON) - Petković (MNE) 13-3

1. Pautassi (ITA) --- 2. Laugier (MON)

 


SKUPINA 3

1. krog

  • Radev (BOL) - Vassallo (BEL) 7-13
  • Šarac (SRB) - Korelin (FIN) 13-3
  • Duran (TUR) - prost

2. krog

  • Duran (TUR) - Šarac (SRB) 9-13
  • Radev (BOL) - Korelin (FIN) 5-13
  • Vassalo (BEL) - prost

3. krog

  • Vassalo (BEL) - Šarac (SRB) 4-13
  • Korelin (FIN) - Duran (TUR) 13-9
  • Radev (BOL) - izpadel

Repasaž: Vassalo (BEL) - Korelin (FIN) 5-13

1. Šarac (SRB) --- 2. Korelin (FIN)

 


SKUPINA 4

1. krog

  • Kozjek (SLO) - Franchini (SUI) 13-2
  • Garcia (FRA) - Marušić (GER) 13:2
  • Remmelkoor (EST) - prost

2. krog

  • Remmelkoor (EST) - Garcia (FRA) 6-13
  • Franchini (SUI) - Marušić (GER) 9-13
  • Kozjek (SLO) - prost

3. krog

  • Kozjek (SLO) - Garcia (FRA) 3-13
  • Remmelkoor (EST) - Marušić (GER) 12-13
  • Franchini (SUI) - izpadel

Repasaž: Kozjek (SLO) - Marušić (GER) 13-0

1. Garcia (FRA) --- 2. Kozjek (SLO)

 


ČETRTFINALE

  • Marčelja Roland (CRO) - Laugier (MON) 13-8
  • Pautassi Denis (ITA) - Korelin (FIN) 13-3
  • Šarac Uroš (SRB) - Kozjek Jure (SLO) 7-11
  • Garcia Romain (FRA) - Grubišić (BIH) 13-1

POLFINALE

  • Kozjek Jure (SLO) - Marčelja Ronald (CRO) 8:5
  • Pautassi Denis (ITA) - Garcia Romain (FRA) 13:3

Za 5. mesto

  • Laugier (MON) -Grubišić (BIH) - 13:3
  • Korelin (FIN) - Šarac (SRB) - 4:13

FINALE

  • Kozjek Jure (SLO) - Garcia Romain (FRA) 11-6
   
   
   
   
   
   
Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank
© Balinarska Zveza Slovenije