KOZJEK JURE

evropski prvak - posamezno

BORČNIK ALEŠ

evropski prvak - hitrostno zbijanje

CHIRAT GREGORY & POYET FREDERIC

evropska prvaka - dvojice

CHIRAT ALEXANDRE & MICOUD JEREMY

evropska prvaka - štafeta

GRATTAPAGLIA LUIGI

evropski prvak - natančno zbijanje

BRUZZONE EMANUELE

evropski prvak - igra v krog

   
   

Fleš novice  

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
   

GTranslate  

Slovenian English French German Italian Spanish
   
   

Statistika obiska  

44.1%United States United States
25.5%Slovenia Slovenia
4.6%Australia Australia
4.6%France France
4.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Pakistan Pakistan
2.3%Japan Japan
2.3%European Union European Union
2.3%India India
2.3%Canada Canada

Today: 1
Yesterday: 1
This Week: 7
Last Week: 15
This Month: 28
Last Month: 49
Total: 17136
   

Štafeta

Podrobnosti

KVALIFIKACIJE

  • Hrvaška (Brnić/Živolić) - 55/61
  • Slovenija (Borčnik/Petrič A.) - 53/59
  • Italija (Ziraldo/Ferrero) - 53/59
  • Francija (Chirat A./Micoud) - 50/59
  • Srbija (Butorac/Skakić) - 42/54
  • Črna gora (Đurović M./Petković F.) - 36/52
  • Monako (Laugier/Choisy) - 34/53
  • Bosna in Hercegovina (Ćorluka/Rašić) - 32/54
  • Turčija (Recep/Resul) - 31/57
  • Slovaška (Sacher/Pavco) - 19/52
  • Nizozemska (Biersteker/Metselaar) - 17/49
  • Madžarska (Kasa/Kecskes) - 14/51
  • Bolgarija (Radev/Georgiev) - 10/50
  • Rusija (Plotnikov/Ismagilov) - 10/49
  • Estonija (Tiks/Lindvest) - 0

ČETRTFINALE

  • Slovenija (Borčnik/Petrič A.) - 55/59
  • Francija (Chirat A./Živolić) - 49/60
  • Hrvaška (Brnić/Živolić) - 49/59
  • Italija (Ziraldo/Ferrero) - 47/59
  • Bosna in Hercegovina (Rašić/Ćorluka) - 42/55
  • Monako (Laugier/Choisy) - 42/54
  • Srbija (Butorac/Skakić) - 39/54
  • Črna gora (Đurović M./Petković F.) - 38/52

POLFINALE

  • Slovenija (Borčnik/PetričA.) - 55/59
  • Francija (Chirat A./Micoud) - 54/59
  • Italija (Ziraldo/Ferrero) - 50/60
  • Hrvaška (Brnić/Živolić) - 49/62

FINALE

  • Slovenija (Borčnik/Petrič A.) - Francija (Chirat A./Micoud) 51/61 : 56/60

Dvojice

Podrobnosti

PREDTEKMOVANJE

SKUPINA 1

1. krog

  • Slovenija (Kozjek/Tonejc) - Nemčija (Rinaldo/Marušić) = 13:0
  • Belgija (Van Langenhove/Joue) - Črna gora (Petković F./Petković M.) = 13:4
  • Monako (Lotto/Laugier) = prost

2. krog

  • Monako (Lotto/Laugier) - Belgija (Van Langenhove/Joue) 13:0
  • Nemčija (Rinaldo/Marušić) - Črna gora (Petković F./Petković M.) 2:13
  • Slovenija (Kozjek/Tonejc) = prost

3. krog

  • Slovenija (Kozjek/Tonejc) - Monako (Lotto/Laugier) 10:7
  • Belgija (Van Langenhove/Joue) - Črna Gora (Petković F./Petković M.) 5:13
  • Nemčija (Rinaldo/Marušić) - izpadla

Repasaž: Monako (Lotto/Laugier) - Črna gora (Petković M./Petković) 13:0

1. Slovenija (Kozjek/Tonejc) --- 2. Monako (Lotto/Laugier)


SKUPINA 2

1. krog

  • Švica (Franchini N./Franchini E.) - Bosna in Hercegovina (Stojčić/Marić) =6:7
  • Španija (Bautista/Domingo) - Finska (Lyyra/Torronenn) = 6:10
  • Bolgarija (Kanev/Radev) = prost

2. krog

  • Bolgarija (Kanev/Radev) - Finska (Lyyra/Torronenn) 8:11
  • Švica (Franchini N./Franchini E.) - Španija (Bautista/Domingo) 11:10
  • Bosna in Hercegovina (Stojčić/Marić) = prost

3. krog

  • Finska (Lyyra/Torronen) - Bosna in Hercegovina (Stojčić/Marić) 3:13
  • Bolgarija (Kanev/Radev) - Švica (Franchini N./Franchini E.) 9:8
  • Španija (Bautista/Domingo) - izpadla

Repasaž: Finska (Lyyra/Torronen) - Bolgarija (Kanev/Radev) 1:13

1. Bosna in Hercegovina (Stojčić/Marić) --- 2. Bolgarija (Kanev/Radev)


SKUPINA 3

1. krog

  • Estonija (Tiks/Lindvest) - Hrvaška (Kolobarić/Percan M.) = 5:13
  • Francija (Poyet/Chirat G.) - Madžarska (Barkovics/Kasa) = 13:0
  • Srbija (Šarac/Butorac) = prost

2. krog

  • Srbija (Šarac/Butorac) - Francija (Poyet/Chirat G.) 4:13
  • Estonija (Tiks/Lindvest) - Madžarska (Barkovics/Kasa) 13:1
  • Hrvaška (Kolobarić/Percan M.) = prost

3. krog

  • Hrvaška (Kolobarić/Percan M.) - Francija (Poyet/Chirat G.) 4:13
  • Estonija (Tiks/Lindvest) - Srbija (Šarac/Butorac) 4:13
  • Madžarska (Barkovics/Kasa) - izpadla

Repasaž: Hrvaška (Kolobarić/Percan M) - Srbija (Šarac/Butorac) 6:9

1. Francija (Poyet/Chirat G.) --- 2. Srbija (Šarac/Butorac)


SKUPINA 4

1. krog

  • Slovaška (Obročnik/Vojtek) - Rusija (Lyubimov/Ivanov) = 4:13
  • Nizozemska (Ezhar/Molenaa) - Turčija (Duran/Makara) = 3:13
  • Italija (Bruzzone/Grattapaglia) = prost

2. krog

  • Italija (Bruzzone/Grattapaglia) - Turčija (Duran/Makara) 13:6
  • Slovaška (Obročnik/Vojtek) - Nizozemska (Ezhar/Molenaa) 10:2
  • Rusija (Lyubimov/Ivanov) = prost

3. krog

  • Italija (Bruzzone/Grattapaglia) - Rusija (Lyubimov/Ivanov) 13:3
  • Slovaška (Obročnik/Vojtek) - Turčija (Duran/Makara) 6:13
  • Nizozemska (Ezhar/Molenaa) - izpadla

Repasaž: Rusija (Lyubimov/Ivanov) - Turčija (Duran/Makara) 7:10

1. Italija (Bruzzone/Grattapaglia) --- 2. Turčija (Duran/Makara)


ČETRTFINALE

  • Slovenija (Kozjek/Tonejc) - Bolgarija (Kanev/Radev) 13:1
  • Bosna in Hercegovina (Stojčić/Marić) - Turčija (Duran/Makara) 13:4
  • Francija (Poyet/Chirat G.) - Monako (Lotto/Laugier) 11:1
  • Italija (Bruzzone/Grattapaglia) - Srbija (Šarac/Butorac) 13:9

POLFINALE

  • Slovenija (Kozjek/Tonejc) - Italija (Bruzzone/Grattapaglia) 6:5
  • Francija (Poyet/Chirat G.) - Bosna in Hercegovina (Stojčić/Marić) 13:2

Za 5. mesto

  • Monako (Lotto/Laugier) - Turčija (Duran/Makara) 13:6
  • Bolgarija (Kanev/Radev) - Srbija (Šarac/Butorac) 5:13

FINALE

  • Slovenija (Kozjek/Tonejc) - Francija (Poyet/Chirat G.) 8:9

Natančno

Podrobnosti

KVALIFIKACIJE - 1. SERIJA

  • Švara (SLO) - 24
  • Garcia (FRA) - 20
  • Gratapaglia (ITA) - 18
  • Resul (TUR) - 17
  • Marić (BIH) - 15
  • Kanev (BOL) - 14
  • Demin (RUS) - 13 / 3
  • Petković (MNE) - 13 / 16
  • Milaković (SRB) - 12 / 6
  • Tadić (CRO) - 9 / 30
  • Guillen (ESP) - 9 / 10
  • Torronen (FIN) - 7 / 7
  • Kecskes (HUN) - 6 / 4
  • Ezhar (NED) - 5 / 0
  • Franchini (SUI) - 4 / 0
  • Ciocala (MON) - 3 / 12
  • Obročnik (SVK) - 1 / 7
  • Venuti (GER) - 0 / 4
  • Lindvest (EST) - 0 / 3

KVALIFIKACIJE - 2. SERIJA

  • Tadić (CRO) - 30
  • Petković M. (MNE) - 16
  • Ciocala (MON) - 12
  • Guillen (ESP) - 10
  • Obročnik (SVK) - 7
  • Torronnen (FIN) - 7
  • Milaković (SRB) - 6
  • Venuti (GER) - 4
  • Keckecs (HUN) - 4
  • Demin (RUS) - 3
  • Lindvest (EST) - 3
  • Ezhar (NED) - 0
  • Franchini N. (SUI) - 0

ČETRTFINALE

  • Milaković (SRB) - 26
  • Garcia (FRA) - 24
  • Grattapaglia (ITA) - 24
  • Marić (BIH) - 22
  • Petković (MNE) - 18
  • Ciocala (MON) - 15
  • Švara (SLO) - 14
  • Kanev (BOL) - 14
  • Tadić (CRO) - 9
  • Resul (TUR) - 6
  • Demin (RUS) - 0

 FINALE

  • Grattapaglia Luigi (ITA) - 27
  • Garcia Romain (FRA) - 17
  • Milaković Miloš (SRB) - 12
  • Marić Drago (BIH) - 11

 

Hitrostno

Podrobnosti

KVALIFIKACIJE

  • Borčnik (SLO) - 46/50
  • Chirat A. (FRA) - 44/49
  • Roggero (ITA) - 39/47
  • Brnić (CRO) - 38/47
  • Đurović M. (MNE) - 35/44
  • Choisy (MON) - 32/43
  • Recep (TUR) - 31/46
  • Rašić (BIH) - 27/45
  • Skakić (SRB) - 22/41
  • Torronen (FIN) - 18/41
  • Radev (BOL) - 16/45
  • Behtin (RUS) - 13/46
  • Domok (SVK) - 13/40
  • Fodor (HUN) - 12/41
  • Remmelkoor (EST) - 12/41
  • Biersteker (NED) - 11/38

ČETRTFINALE

  • Chirat A. (FRA) - 44/48
  • Brnić (CRO) - 43/48
  • Borčnik (SLO) - 41/47
  • Roggero (ITA) - 41/50
  • Đurović M. (MNE) - 35/44
  • Recep (TUR) - 33/48
  • Choisy (MON) - 31/43
  • Rašić (BiH) - 27/48

POLFINALE

  • Borčnik (SLO) - 44
  • Roggero (ITA) - 44
  • Brnić (CRO) - 38
  • Chirat A. (FRA) - 34

FINALE

  • Borčnik (SLO) - Roggero (ITA) 47/51 - 39/51

Krog

Podrobnosti

PREDTEKMOVANJE

SKUPINA 1

1. krog

  • Sacher (SVK) - Bruzzone (ITA) 18-24
  • Milaković (SRB) - Metselaar (NED) 26-13
  • Kolobarić (CRO) - prost

2. krog

  • Kolobarić (CRO) - Milaković (SRB) 25-23
  • Sacher (SVK) - Metselaar (NED) 11-9
  • Bruzzone (ITA) - prost

3. krog

  • Bruzzone (ITA) - Kolobarić (CRO) 25-24
  • Milaković (SRB) - Sacher (SVK) 28-14
  • Metselaar (NED) - izpadel

Repesaž: Kolobarić (CRO) - Milaković (SRB) 21:23

1. Bruzzone (ITA) --- 2. Milaković (SRB)


SKUPINA 2

1. krog

  • Đurović B. (MNE) - Fodor (HUN) 20-2
  • Lyyra (FIN) - Tonejc (SLO) 8-27
  • Venuti (GER) - prost

2. krog

  • Venuti (GER) - Tonejc (SLO) 12-18
  • Lyyra (FIN) - Fodor (HUN) 14-11
  • Đurović B. (MNE) - prost

3. krog

  • Tonejc (SLO) - Đurović B. (MNE) 28-16
  • Lyyra (FIN) - Venuti (GER) 7-6
  • Fodor (HUN) - izpadel

Repesaž: Đurović B. (BiH) - Lyyra (FIN) 18:13

1. Tonejc (SLO) --- 2. Đurović B. (MNE)


SKUPINA 3

1. krog

  • Rapin (SUI) - Bautista (ESP) 15-10
  • Van Langenhove (BEL) - Tiks (EST) 18-14
  • Ćorluka (BiH) - prost

2. krog

  • Ćorluka (BiH) - Van Langenhove (BEL) 25-24
  • Bautista (ESP) - Tiks (EST) 20-9
  • Rapin (SUI) - prost

3. krog

  • Ćorluka (BiH) - Rapin (SUI) 29-15
  • Van Langenhove (BEL) - Bautista (ESP) 20-21
  • Tiks (EST) - izpadel

Repesaž: Rapin (SUI) - Bautistra (ESP) 20:19

1. Ćorluka (BiH) --- 2. Rapin (SUI)


SKUPINA 4

1. krog

  • Demin (RUS) - Lotto (MON) 14-27
  • Makara (TUR) - Georgiev (BOL) 17-15
  • Benoit (FRA) - prost

2. krog

  • Benoit (FRA) - Makara (TUR) 27-14
  • Demin (RUS) - Georgiev (BOL) 7-14
  • Lotto (MON) - prost

3. krog

  • Benoit (FRA) - Lotto (MON) 24-27
  • Makara (TUR) - Georgiev (BOL) 15-19
  • Demin (RUS) - izpadel

Repesaž: Benoit (FRA) - Georgiev (BOL) 25:11

1. Lotto (MON) --- 2. Benoit (FRA)


ČETRTFINALE

  • Bruzzone Emanuele (ITA) - Rapin (SUI) 29-10
  • Tonejc Dejan (SLO) - Benoit (FRA) 26-24
  • Ćorluka Andrija (BIH) - Milaković (SRB) 21-22
  • Lotto Eric (MON) - Đurović B. (MNE) 28-22

POLFINALE

  • Tonejc Dejan (SLO) - Lotto Eric (MON) 28-23
  • Milaković (SRB) - Bruzzone Emanuele (ITA) 21-24

Za 5. mesto

  • Ćorluka Andrija (BIH) - Đurović Bogdan (MNE) 24-18
  • Rapin Roland (SUI) - Benoit Jerome (FRA) 15-23

FINALE

  • Tonejc Dejan (SLO) - Bruzzone Emanuele (ITA) 23-29
   
   
   
   
   
   
Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank
© Balinarska Zveza Slovenije