KOZJEK JURE

evropski prvak - posamezno

BORČNIK ALEŠ

evropski prvak - hitrostno zbijanje

CHIRAT GREGORY & POYET FREDERIC

evropska prvaka - dvojice

CHIRAT ALEXANDRE & MICOUD JEREMY

evropska prvaka - štafeta

GRATTAPAGLIA LUIGI

evropski prvak - natančno zbijanje

BRUZZONE EMANUELE

evropski prvak - igra v krog

   
   

Fleš novice  

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
   

GTranslate  

Slovenian English French German Italian Spanish
   
   

Statistika obiska  

40.9%United States United States
27.2%Slovenia Slovenia
6%India India
4.5%Canada Canada
3%France France
1.5%Brazil Brazil
1.5%Rwanda Rwanda
1.5%Turkey Turkey
1.5%Philippines Philippines
1.5%Romania Romania

Yesterday: 1
This Week: 9
Last Week: 20
This Month: 46
Last Month: 102
Total: 17046
   

Krog

Podrobnosti

PREDTEKMOVANJE

SKUPINA 1

1. krog

  • Sacher (SVK) - Bruzzone (ITA) 18-24
  • Milaković (SRB) - Metselaar (NED) 26-13
  • Kolobarić (CRO) - prost

2. krog

  • Kolobarić (CRO) - Milaković (SRB) 25-23
  • Sacher (SVK) - Metselaar (NED) 11-9
  • Bruzzone (ITA) - prost

3. krog

  • Bruzzone (ITA) - Kolobarić (CRO) 25-24
  • Milaković (SRB) - Sacher (SVK) 28-14
  • Metselaar (NED) - izpadel

Repesaž: Kolobarić (CRO) - Milaković (SRB) 21:23

1. Bruzzone (ITA) --- 2. Milaković (SRB)


SKUPINA 2

1. krog

  • Đurović B. (MNE) - Fodor (HUN) 20-2
  • Lyyra (FIN) - Tonejc (SLO) 8-27
  • Venuti (GER) - prost

2. krog

  • Venuti (GER) - Tonejc (SLO) 12-18
  • Lyyra (FIN) - Fodor (HUN) 14-11
  • Đurović B. (MNE) - prost

3. krog

  • Tonejc (SLO) - Đurović B. (MNE) 28-16
  • Lyyra (FIN) - Venuti (GER) 7-6
  • Fodor (HUN) - izpadel

Repesaž: Đurović B. (BiH) - Lyyra (FIN) 18:13

1. Tonejc (SLO) --- 2. Đurović B. (MNE)


SKUPINA 3

1. krog

  • Rapin (SUI) - Bautista (ESP) 15-10
  • Van Langenhove (BEL) - Tiks (EST) 18-14
  • Ćorluka (BiH) - prost

2. krog

  • Ćorluka (BiH) - Van Langenhove (BEL) 25-24
  • Bautista (ESP) - Tiks (EST) 20-9
  • Rapin (SUI) - prost

3. krog

  • Ćorluka (BiH) - Rapin (SUI) 29-15
  • Van Langenhove (BEL) - Bautista (ESP) 20-21
  • Tiks (EST) - izpadel

Repesaž: Rapin (SUI) - Bautistra (ESP) 20:19

1. Ćorluka (BiH) --- 2. Rapin (SUI)


SKUPINA 4

1. krog

  • Demin (RUS) - Lotto (MON) 14-27
  • Makara (TUR) - Georgiev (BOL) 17-15
  • Benoit (FRA) - prost

2. krog

  • Benoit (FRA) - Makara (TUR) 27-14
  • Demin (RUS) - Georgiev (BOL) 7-14
  • Lotto (MON) - prost

3. krog

  • Benoit (FRA) - Lotto (MON) 24-27
  • Makara (TUR) - Georgiev (BOL) 15-19
  • Demin (RUS) - izpadel

Repesaž: Benoit (FRA) - Georgiev (BOL) 25:11

1. Lotto (MON) --- 2. Benoit (FRA)


ČETRTFINALE

  • Bruzzone Emanuele (ITA) - Rapin (SUI) 29-10
  • Tonejc Dejan (SLO) - Benoit (FRA) 26-24
  • Ćorluka Andrija (BIH) - Milaković (SRB) 21-22
  • Lotto Eric (MON) - Đurović B. (MNE) 28-22

POLFINALE

  • Tonejc Dejan (SLO) - Lotto Eric (MON) 28-23
  • Milaković (SRB) - Bruzzone Emanuele (ITA) 21-24

Za 5. mesto

  • Ćorluka Andrija (BIH) - Đurović Bogdan (MNE) 24-18
  • Rapin Roland (SUI) - Benoit Jerome (FRA) 15-23

FINALE

  • Tonejc Dejan (SLO) - Bruzzone Emanuele (ITA) 23-29
   
   
   
   
   
   
Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank
© Balinarska Zveza Slovenije