KOZJEK JURE

evropski prvak - posamezno

BORČNIK ALEŠ

evropski prvak - hitrostno zbijanje

CHIRAT GREGORY & POYET FREDERIC

evropska prvaka - dvojice

CHIRAT ALEXANDRE & MICOUD JEREMY

evropska prvaka - štafeta

GRATTAPAGLIA LUIGI

evropski prvak - natančno zbijanje

BRUZZONE EMANUELE

evropski prvak - igra v krog

   
   

Fleš novice  

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
   

GTranslate  

Slovenian English French German Italian Spanish
   
   

Statistika obiska  

42.8%United States United States
26.1%Slovenia Slovenia
4.7%Australia Australia
4.7%France France
4.7%Russian Federation Russian Federation
2.3%Pakistan Pakistan
2.3%Japan Japan
2.3%European Union European Union
2.3%India India
2.3%Canada Canada

Today: 1
Yesterday: 3
This Week: 6
Last Week: 15
This Month: 27
Last Month: 49
Total: 17135
   

Dvojice

Podrobnosti

PREDTEKMOVANJE

SKUPINA 1

1. krog

  • Slovenija (Kozjek/Tonejc) - Nemčija (Rinaldo/Marušić) = 13:0
  • Belgija (Van Langenhove/Joue) - Črna gora (Petković F./Petković M.) = 13:4
  • Monako (Lotto/Laugier) = prost

2. krog

  • Monako (Lotto/Laugier) - Belgija (Van Langenhove/Joue) 13:0
  • Nemčija (Rinaldo/Marušić) - Črna gora (Petković F./Petković M.) 2:13
  • Slovenija (Kozjek/Tonejc) = prost

3. krog

  • Slovenija (Kozjek/Tonejc) - Monako (Lotto/Laugier) 10:7
  • Belgija (Van Langenhove/Joue) - Črna Gora (Petković F./Petković M.) 5:13
  • Nemčija (Rinaldo/Marušić) - izpadla

Repasaž: Monako (Lotto/Laugier) - Črna gora (Petković M./Petković) 13:0

1. Slovenija (Kozjek/Tonejc) --- 2. Monako (Lotto/Laugier)


SKUPINA 2

1. krog

  • Švica (Franchini N./Franchini E.) - Bosna in Hercegovina (Stojčić/Marić) =6:7
  • Španija (Bautista/Domingo) - Finska (Lyyra/Torronenn) = 6:10
  • Bolgarija (Kanev/Radev) = prost

2. krog

  • Bolgarija (Kanev/Radev) - Finska (Lyyra/Torronenn) 8:11
  • Švica (Franchini N./Franchini E.) - Španija (Bautista/Domingo) 11:10
  • Bosna in Hercegovina (Stojčić/Marić) = prost

3. krog

  • Finska (Lyyra/Torronen) - Bosna in Hercegovina (Stojčić/Marić) 3:13
  • Bolgarija (Kanev/Radev) - Švica (Franchini N./Franchini E.) 9:8
  • Španija (Bautista/Domingo) - izpadla

Repasaž: Finska (Lyyra/Torronen) - Bolgarija (Kanev/Radev) 1:13

1. Bosna in Hercegovina (Stojčić/Marić) --- 2. Bolgarija (Kanev/Radev)


SKUPINA 3

1. krog

  • Estonija (Tiks/Lindvest) - Hrvaška (Kolobarić/Percan M.) = 5:13
  • Francija (Poyet/Chirat G.) - Madžarska (Barkovics/Kasa) = 13:0
  • Srbija (Šarac/Butorac) = prost

2. krog

  • Srbija (Šarac/Butorac) - Francija (Poyet/Chirat G.) 4:13
  • Estonija (Tiks/Lindvest) - Madžarska (Barkovics/Kasa) 13:1
  • Hrvaška (Kolobarić/Percan M.) = prost

3. krog

  • Hrvaška (Kolobarić/Percan M.) - Francija (Poyet/Chirat G.) 4:13
  • Estonija (Tiks/Lindvest) - Srbija (Šarac/Butorac) 4:13
  • Madžarska (Barkovics/Kasa) - izpadla

Repasaž: Hrvaška (Kolobarić/Percan M) - Srbija (Šarac/Butorac) 6:9

1. Francija (Poyet/Chirat G.) --- 2. Srbija (Šarac/Butorac)


SKUPINA 4

1. krog

  • Slovaška (Obročnik/Vojtek) - Rusija (Lyubimov/Ivanov) = 4:13
  • Nizozemska (Ezhar/Molenaa) - Turčija (Duran/Makara) = 3:13
  • Italija (Bruzzone/Grattapaglia) = prost

2. krog

  • Italija (Bruzzone/Grattapaglia) - Turčija (Duran/Makara) 13:6
  • Slovaška (Obročnik/Vojtek) - Nizozemska (Ezhar/Molenaa) 10:2
  • Rusija (Lyubimov/Ivanov) = prost

3. krog

  • Italija (Bruzzone/Grattapaglia) - Rusija (Lyubimov/Ivanov) 13:3
  • Slovaška (Obročnik/Vojtek) - Turčija (Duran/Makara) 6:13
  • Nizozemska (Ezhar/Molenaa) - izpadla

Repasaž: Rusija (Lyubimov/Ivanov) - Turčija (Duran/Makara) 7:10

1. Italija (Bruzzone/Grattapaglia) --- 2. Turčija (Duran/Makara)


ČETRTFINALE

  • Slovenija (Kozjek/Tonejc) - Bolgarija (Kanev/Radev) 13:1
  • Bosna in Hercegovina (Stojčić/Marić) - Turčija (Duran/Makara) 13:4
  • Francija (Poyet/Chirat G.) - Monako (Lotto/Laugier) 11:1
  • Italija (Bruzzone/Grattapaglia) - Srbija (Šarac/Butorac) 13:9

POLFINALE

  • Slovenija (Kozjek/Tonejc) - Italija (Bruzzone/Grattapaglia) 6:5
  • Francija (Poyet/Chirat G.) - Bosna in Hercegovina (Stojčić/Marić) 13:2

Za 5. mesto

  • Monako (Lotto/Laugier) - Turčija (Duran/Makara) 13:6
  • Bolgarija (Kanev/Radev) - Srbija (Šarac/Butorac) 5:13

FINALE

  • Slovenija (Kozjek/Tonejc) - Francija (Poyet/Chirat G.) 8:9
   
   
   
   
   
   
Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank
© Balinarska Zveza Slovenije