KOZJEK JURE

evropski prvak - posamezno

BORČNIK ALEŠ

evropski prvak - hitrostno zbijanje

CHIRAT GREGORY & POYET FREDERIC

evropska prvaka - dvojice

CHIRAT ALEXANDRE & MICOUD JEREMY

evropska prvaka - štafeta

GRATTAPAGLIA LUIGI

evropski prvak - natančno zbijanje

BRUZZONE EMANUELE

evropski prvak - igra v krog

   
   

Fleš novice  

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
   

GTranslate  

Slovenian English French German Italian Spanish
   
   

Statistika obiska  

37.2%United States United States
12.7%Slovenia Slovenia
8.8%India India
3.9%Germany Germany
3.9%Netherlands Netherlands
2.9%Russian Federation Russian Federation
2.9%China China
2.9%Indonesia Indonesia
2.9%Australia Australia
1.9%Brazil Brazil

Yesterday: 6
This Week: 18
Last Week: 18
This Month: 53
Last Month: 114
Total: 16857
   

Program

Podrobnosti

PONEDELJEK - 29.09.2014

  • sprejem reprezentanc (Žusterna)

TOREK - 30.09.2014

  • 09.00 uradni trening
  • 10.00 žreb (Žusterna)
  • 13.30 posamezno - predtekmovanje - 1. krog
  • 15.30 igra v krog - predtekmovanje - 1. krog
  • 17.00 natančno zbijanje - kvalifikacije - 1. serija
  • 20.30 otvoritvena slovesnost (Taverna)
  • 21.30 hitrostno zbijanje - kvalifikacije

SREDA - 01.10.2014

  • 08.30 dvojice - predtekmovanje - 1. krog
  • 10.45 štafeta - kvalifikacije
  • 14.00 igra v krog - predtekmovanje - 2. krog
  • 15.45 posamezno - predtekmovanje - 2. krog
  • 17.45 natančno zbijanje - kvalifikacije - 2. serija
  • 20.00 hitrostno zbijanje - četrtfinale
  • 21.00 posamezno - predtekmovanje - 3. krog

ČETRTEK - 02.10.2014

  • 08.30 dvojice - predtekmovanje - 2. krog
  • 10.45 štafeta - četrtfinale
  • 12.00 natančno zbijanje - faza II ali četrtfinale - ODPADE !!!
  • 14.15 igra v krog - predtekmovanje - 3. krog
  • 16.00 posamezno + igra v krog - predtekmovanje - repasaž
  • 18.00 hitrostno zbijanje - polfinale
  • 20.30 dvojice - predtekmovanje - 3. krog

PETEK - 03.10.2014

  • 08.00 dvojice - predtekmovanje - repasaž
  • 10.15 posamezno + igra v krog - četrtfinale
  • 12.15 štafeta - polfinale
  • 14.15 dvojice - četrtfinale
  • 16.45 natančno zbijanje - četrtfinale
  • 18.15 štafeta - finale
  • 20.15 posamezno + igra v krog - polfinale + dvoboj za 5. mesto

SOBOTA - 04.10.2014

  • 08.30 dvojice - polfinale + dvoboj za 5. mesto
  • 11.00 natančno zbijanje - finale
  • 13.30 posamezno + igra v krog - finale
  • 15.30 dvojice - finale
  • 18.00 hitrostno zbijanje - finale
  • 20.30 zaključek prvenstva in slavnostna večerja (Žusterna)
   
   
   
   
   
   
Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank
© Balinarska Zveza Slovenije